Zespół

Daniel Macyszyn

Prezes Zarządu

Założyciel Fundacji ePaństwo, twórca Sejmometru, dyrektor Labu. Dwukrotnie wyróżniony nagrodą ePSI Trailblazer oraz nominowany do nagrody INFO STAR za osiągnięcia w kategorii rozwiązania informatyczne w 2011 r.

Monika Kajalidis

Członek Zarządu / Dyrektor Zarządzająca

Jest ekspertem w dziedzinie polityki publicznej, w szczególności w kontekście zamówień publicznych, otwartych danych i funkcjonowania administracji centralnej i samorządowej. W Fundacji zajmuje się między innymi komunikacją, wizerunkiem oraz strategią biznesową portalu Rejestr.io.

Jan Żankowski

Starszy inżynier oprogramowania i niezawodności

Doświadczony inżynier ex-Google i ex-startup, ze szczególnym zacięciem do elementów krytycznych, poprawności, bezpieczeństwa i utrzymania systemów. Jednoczesna pasja do historii, spraw państwowych i przejrzystej komunikacji świetnie wpisuje się w misję Fundacji.

Magdalena Siwanowicz-Suska

Dyrektor Prawny

Dyrektor Prawny, Radca Prawny. Zajmuje się wpływem technologii na politykę dotyczącą danych i identyfikowaniem związanych z tym zmian prawnych. Obszary jej działań to: dane osobowe, prywatność, dostęp do informacji publicznej i ponowne wykorzystanie informacji z sektora publicznego (re-use). Magdalena brała udział w tworzeniu polityki otwartych danych w Gdańsku. Jest współzałożycielką Warsaw Legal Hackers.

Katarzyna Walczyk

Główna księgowa

Księgowa z 14-letnim doświadczeniem w prowadzeniu rachunkowości w organizacjach pozarządowych. W Fundacji ePaństwo prowadzi pełną księgowość, Kadry i Płace. Stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach dotyczących najnowszych przepisów z dziedziny rachunkowości.

Bartosz Aninowski

Architekt IT, Współpracownik

Ma ponad 15 lat doświadczenia w budowie rozwiązań serwerowych i rozwoju oprogramowania. Entuzjasta nowych technologii, platform chmurowych oraz idei open source. Wspiera zespół w obszarach infrastrukturalnych i strategii IT.