Mateusz Flotyński

    Aktualnie urzędujący Zastępca Burmistrza od 26-11-2007, Urząd Miejski w Międzyzdrojach

    Zbigniew Stanisław Ujazdowski

    Aktualnie urzędujący Sekretarz Gminy od 01-08-2008, Urząd Gminy Nowe Ostrowy

    Jacek Kuźniewicz

    Aktualnie urzędujący Wiceprezydent Miasta od 10-12-2010, Urząd Miasta Włocławek

    Jarosław Waszak

    Aktualnie urzędujący Sekretarz Gminy od 21-01-2005, Urząd Miasta i Gminy Piotrków Kujawski

    Tomasz Kucharski

    Aktualnie urzędujący Wójt od 16-11-2014, Urząd Gminy Olsztyn

    Urszula Liszka-Bawoł

    Aktualnie urzędujący Skarbnik Powiatu od 01-06-2005, Starostwo Powiatowe Strzyżów

    Jan Kot

    Aktualnie urzędujący Członek Zarządu Powiatu od 18-01-2011, Starostwo Powiatowe Wieliczka

    Iwona Teresa Włodarczyk

    Aktualnie urzędujący Sekretarz Powiatu od 01-07-2013, Starostwo Powiatowe Wieliczka

    Bogusława Józefa Smreczyńska

    Aktualnie urzędujący Sekretarz Gminy od 13-08-2003, Urząd Miejski Zator

    Walentyna Kwiatkowska

    Aktualnie urzędujący Skarbnik Powiatu od 11-12-1998, Starostwo Powiatowe w Siemiatyczach

    Łukasz Marcin Raida

    Aktualnie urzędujący Zastępca Wójta od 01-10-2007, Urząd Gminy Komprachcice

    Anna Beata Jantos

    Aktualnie urzędujący Skarbnik Gminy od 14-03-2006, Urząd Gminy Pałecznica

    Monika Chałubiec

    Aktualnie urzędujący Skarbnik Gminy od 01-06-2007, Urząd Gminy Zaleszany

    Andrzej Plutecki

    Aktualnie urzędujący Wicestarosta od 13-06-2011, Starostwo Powiatowe w Radomsku

    Marcin Wydmuch

    Aktualnie urzędujący Skarbnik Powiatu od 01-01-2007, Starostwo Powiatowe w Lesznie

    Zbigniew Giełda

    Aktualnie urzędujący Wiceprezydent Miasta od 27-12-2006, Urząd Miasta Bielsko-Biała

    Danuta Bronisława Tuńska

    Aktualnie urzędujący Skarbnik Gminy od 01-11-2002, Urząd Gminy Krzęcin

    Danuta Zofia Grabiec

    Aktualnie urzędujący Zastępca Wójta od 03-09-2003, Urząd Gminy Wojcieszków

    Lucyna Bednarska

    Aktualnie urzędujący Skarbnik Powiatu od 01-03-2007, Starostwo Powiatowe Sztum

    Leszek Świder

    Aktualnie urzędujący Członek Zarządu Powiatu od 27-11-2014, Starostwo Powiatowe w Nowym Targu

    Sławomir Stefaniak

    Aktualnie urzędujący Sekretarz Powiatu od 05-01-1999, Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej

    Andrzej Szczepan Rozwałka

    Aktualnie urzędujący Wójt od 16-11-2014, Urząd Gminy Markuszów

    Krystyna Duda

    Aktualnie urzędujący Skarbnik Gminy od 27-10-2002, Urząd Gminy Borowie

    Piotr Andrzej Lewandowski

    Aktualnie urzędujący Burmistrz od 30-11-2014, Urząd Miasta Duszniki-Zdrój

    Marek Kaźmierczyk

    Aktualnie urzędujący Wójt od 06-12-2010, Urząd Gminy Rzeczyca

    Henryk Czesław Gawor

    Aktualnie urzędujący Wójt od 21-11-2010, Urząd Gminy Biskupice

    Krzysztof Filipiak

    Aktualnie urzędujący Członek Zarządu Powiatu od 07-12-2010, Starostwo Powiatu Powiat grodziski

    Bożena Giezek

    Aktualnie urzędujący Skarbnik Gminy od 14-08-2003, Urząd Gminy Grabów nad Pilicą

    Stanisław Jan Kierat

    Aktualnie urzędujący Sekretarz Gminy od 01-05-2013, Urząd Gminy Dębe Wielkie

    Małgorzata Konieczna

    Aktualnie urzędujący Sekretarz Gminy od 14-03-2014, Urząd Gminy Paprotnia

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Dowiedz się więcej