Jan Ziarnik

    Aktualnie urzędujący Wójt od 04-09-2003, Urząd Gminy Frysztak

    Teodor Alojzy Dramski

    Aktualnie urzędujący Zastępca Wójta od 08-12-2006, Urząd Gminy Tworóg
    Sekretarz Gminy od 01-01-2008, Urząd Gminy Tworóg

    Adam Andrzej Zarzycki

    Aktualnie urzędujący Burmistrz od 27-10-2002, Urząd Miejski Cedynia

    Jarosław Stankiewicz

    Aktualnie urzędujący Wicestarosta od 05-02-2007, Starostwo Powiatowe w Pyrzycach
    Członek Zarządu Powiatu od 12-01-2011, Starostwo Powiatowe w Pyrzycach

    Dariusz Kubus

    Aktualnie urzędujący Wójt od 16-11-2014, Urząd Gminy Andrespol

    Urszula Stoszek

    Aktualnie urzędujący Skarbnik Gminy od 18-12-2002, Urząd Gminy Andrespol

    Michał Kornaś

    Aktualnie urzędujący Skarbnik Gminy od 27-12-2010, Urząd Gminy Łukowica

    Stanisław Chwojnicki

    Aktualnie urzędujący Członek Zarządu Powiatu od 01-12-2014, Starostwo Powiatowe w Bolesławcu

    Krzysztof Wiesław Hećman

    Aktualnie urzędujący Burmistrz od 16-11-2014, Urząd Miasta Kętrzyn

    Marcin Andrzej Parys

    Aktualnie urzędujący Sekretarz Miasta od 11-12-2002, Urząd Miasta Kalety

    Wojciech Osiński

    Aktualnie urzędujący Zastępca Wójta od 12-11-2006, Urząd Gminy Latowicz

    Ewa Zdzisława Bęczkowska

    Aktualnie urzędujący Skarbnik Gminy od 19-01-2004, Urząd Gminy Sulmierzyce

    Bogusława Parzych

    Aktualnie urzędujący Skarbnik Gminy od 01-01-2006, Urząd Gminy Lelis

    Andrzej Mieczysław Olszewski

    Aktualnie urzędujący Wójt od 16-11-2014, Urząd Gminy Aleksandrów Kujawski

    Grażyna Mosch

    Aktualnie urzędujący Skarbnik Gminy od 17-01-2006, Urząd Gminy Bralin

    Urszula RABIEJ

    Aktualnie urzędujący Skarbnik Powiatu od 08-09-2003, Starostwo Powiatowe Ząbkowice Śląskie

    Ewa Drawert

    Aktualnie urzędujący Sekretarz Gminy od 16-03-2004, Urząd Gminy Radomin

    Andrzej Rychel

    Aktualnie urzędujący Zastępca Burmistrza od 05-12-2010, Urząd Miasta i Gminy Nowa Sarzyna

    Ryszard Patej

    Aktualnie urzędujący Skarbnik Gminy od 01-01-2008, Urząd Miasta i Gminy Krapkowice

    Grzegorz Krzysztof Makara

    Aktualnie urzędujący Zastępca Wójta od 03-12-2010, Urząd Gminy Wojaszówka

    Jadwiga Duda

    Aktualnie urzędujący Zastępca Wójta od 04-07-2011, Urząd Gminy Masłów

    Maria Danuta Gumieniak

    Aktualnie urzędujący Wójt od 30-11-2014, Urząd Gminy Uchanie

    Janusz Witold Budny

    Aktualnie urzędujący Członek Zarządu Powiatu od 05-01-2011, Starostwo Powiatowe w Otwocku

    Marek Konrad Kawa

    Aktualnie urzędujący Wicestarosta od 06-02-2007, Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim

    Mirosław Krzysztof Krawczyk

    Aktualnie urzędujący Skarbnik Gminy od 01-09-2004, Urząd Gminy w Wąpielsku

    Jacek Krzysztof Karnowski

    Aktualnie urzędujący Prezydent Miasta od 16-11-2014, Urząd Miasta Sopot

    Danuta Helena Siwik

    Aktualnie urzędujący Sekretarz Gminy od 27-03-1992, Urząd Gminy Kolno

    Teresa Ewa Florek

    Aktualnie urzędujący Skarbnik Powiatu od 15-12-1998, Starostwo Powiatowe w Miechowie

    Janusz Antoni Jankowski

    Aktualnie urzędujący Wójt od 16-11-2014, Urząd Gminy Michów

    Marek Kamiński

    Aktualnie urzędujący Zastępca Wójta od 16-01-2003, Urząd Gminy Szczerców
    Sekretarz Gminy od 02-08-2007, Urząd Gminy Szczerców

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Dowiedz się więcej