Irena Turek

    Aktualnie urzędujący Skarbnik Powiatu od 01-01-2015, Starostwo Powiatowe w Mielcu

    Marek Kula

    Aktualnie urzędujący Sekretarz Gminy od 08-09-2015, Urząd Gminy Kiełczygłów

    Andrzej Kochański

    Aktualnie urzędujący Członek Zarządu Powiatu od 28-11-2014, Starostwo Powiatowe w Siemiatyczach

    Edward Zaremba

    Aktualnie urzędujący Członek Zarządu Powiatu od 28-11-2014, Starostwo Powiatowe w Siemiatyczach

    Roman Waldemar Rynkowski

    Aktualnie urzędujący Sekretarz Gminy od 01-09-2015, Urząd Gminy Szypliszki

    Anna Szkoda

    Aktualnie urzędujący Skarbnik Powiatu od 01-06-2015, Starostwo Powiatowe w Bielsku Podlaskim

    Marek Dariusz Turlej

    Aktualnie urzędujący Wójt od 16-11-2014, Urząd Gminy Stary Dzierzgoń

    Michał Okniński

    Aktualnie urzędujący Członek Zarządu Powiatu od 02-02-2015, Starostwo Powiatowe w Siedlcach

    Józef Dudzik

    Aktualnie urzędujący Członek Zarządu Powiatu od 22-12-2014, Starostwo Powiatowe w Myślenicach

    Grzegorz Malicki

    Aktualnie urzędujący Sekretarz Powiatu od 19-03-2008, Starostwo Powiatowe w Bełchatowie

    Bogdan Jurczak

    Aktualnie urzędujący Skarbnik Powiatu od 21-11-2002, Starostwo Powiatowe w Lwówku Śląskim

    Anna Barbara Budniak

    Aktualnie urzędujący Skarbnik Gminy od 26-07-2011, Urząd Gminy Wąsewo

    Andrzej Gryniewicz

    Aktualnie urzędujący Burmistrz od 16-11-2014, Urząd Miasta i Gminy Oleszyce

    Jolanta Brygida Jędrzejczak

    Aktualnie urzędujący Skarbnik Gminy od 01-01-2009, Urząd Gminy Nowe Warpno

    Tadeusz Chłopecki

    Aktualnie urzędujący Zastępca Burmistrza od 31-12-2010, Urząd Gminy i Miasta Węgliniec

    Jolanta Zawisza

    Aktualnie urzędujący Skarbnik Gminy od 21-08-2002, Urząd Gminy i Miasta Węgliniec

    Elżbieta Boguszewska

    Aktualnie urzędujący Skarbnik Miasta od 27-09-2012, Urząd Miasta Siemiatycze

    Mirosław Tadeusz Potasiak

    Aktualnie urzędujący Zastępca Wójta od 01-06-2012, Urząd Gminy Sędziejowice
    Sekretarz Gminy od 01-10-2011, Urząd Gminy Sędziejowice

    Andrzej Józef Domagała

    Aktualnie urzędujący Sekretarz Gminy od 01-07-2009, Urząd Gminy Kochanowice

    Beata Kubaczka

    Aktualnie urzędujący Skarbnik Gminy od 01-01-2011, Urząd Gminy Goleszów

    Beata Koszowska - Gralak

    Aktualnie urzędujący Skarbnik Miasta od 01-06-2002, Urząd Miasta Racibórz

    Krystyna Domaros

    Aktualnie urzędujący Zastępca Wójta od 02-12-2002, Urząd Gminy Marianowo

    Stanisław Marian Żołądkowski

    Aktualnie urzędujący Sekretarz Gminy od 01-04-2009, Urząd Miasta i Gminy Ostroróg

    Jerzy Wilk

    Aktualnie urzędujący Wójt od 16-11-2014, Urząd Gminy Majdan Królewski

    Bożena Śliwińska

    Aktualnie urzędujący Sekretarz Gminy od 01-09-2003, Urząd Gminy Pomiechówek

    Renata Marczak

    Aktualnie urzędujący Skarbnik Gminy od 13-01-2004, Urząd Gminy Wąwolnica

    Katarzyna Joanna Knopik

    Aktualnie urzędujący Sekretarz Gminy od 24-01-2011, Urząd Gminy Kościerzyna

    Mariusz Kowalewski

    Aktualnie urzędujący Wójt od 16-11-2014, Urząd Gminy Winnica

    Sławomir Marek Musioł

    Aktualnie urzędujący Wójt od 16-11-2014, Urząd Gminy Blizanów

    Joanna Katarzyna Hariasz

    Aktualnie urzędujący Skarbnik Miasta od 28-09-2011, Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Dowiedz się więcej